Нацполіція Вінниччини отримала пересувну криміналістичну лабораторію

12:18
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінниччина отримала одну з десяти пересувних криміналістичних лабораторій. Автомобіль зі спеціальним оснащенням допоможе поліцейським ефективніше розслідувати тяжкі злочини та боротися з організованою злочинністю.

Як повідомило управління комунікації Національної поліції України, 16 грудня відбулась передача десяти пересувних криміналістичних лабораторій у дев’ять областей України. Свій автомобіль отримала також і Вінницька область.

Зазначається, що автомобілі оснащені сучасною технікою, яка допоможе швидше, оперативніше і якісніше збирати докази на місці скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.

Автомобілі закупили завдяки проєкту “ПРАВО-Поліція”, фінансуванню Європейського Союзу, зокрема, Консультативній місії ЄС.

Як розповів заступник Голови Національної поліції Максим Цуцкірідзе отримане обладнання допоможе спеціалістам-криміналістам на практиці застосовувати сучасні методи належного й ефективного документування злочинів, які сьогодні використовуються в провідних європейських державах.

Фото – https://vn.npu.gov.ua/