Нацгвардійця з Вінниччини Віталія Печенюка посмертно нагородили орденом “За мужність”

15:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

Президент нагородив нацгвардійця з Вінниччини Віталія Печенюка орденом “За мужність” ІІІ ступеня, посмертно. Також Володимир Зеленський нагородив ще трьох нацгвардійців, які, як і Віталій, загинули під час виконання бойових завдань.

Як повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України, один із підрозділів бригади “Червона Калина” у березні минулого року зустрів повномасштабне вторгнення на Донеччині. Нацгвардійці виконували бойові завдання в складі Збройних сил України. Нагородження відбулось у квітні минулого року.

Так, у березні 2022 року під час виконання бойових завдань загинули четверо нацгвардійців: штаб-сержант Олександр Юр’єв, солдат Володимир Даровський, старший солдат Віталій Халімон та солдат Віталій Печенюк. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу, Указом Президента України від 17 квітня 2022 року усіх гвардійців посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня.

Вони змогли знищити живу силу та важку техніку ворога, незважаючи на переважаючу силу противника. Та через щільний вогонь артилерії та мінометних обстрілів 14 березня загинув воїн штаб-сержант Олександр Юр’єв. Він героїчно тримав оборону під час наступу ворога з усіх боків.

Згодом, на 20 березня, ворог спланував прорив одного з населених пунктів. Ворог попередньо наніс повторювані масовані обстріли з артилерії та мінометів. Тоді від мінометного обстрілу загинули троє воїнів бригади: солдат Володимир Даровський, старший солдат Віталій Халімон та солдат Віталій Печенюк.

 

 

Нагадаємо, у березні 2022 року повідомлялось, що у Козятині прощались з двома загиблими захисниками: Артуром Венжиком і Віталієм Печенюком. Віталію Печенюку був 21 рік.

Фото – зі сторінки Західного територіального управління Нацгвардії України у Facebook

Читайте також: Захищаючи Україну, загинули дванадцятеро захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.