Наступного тижня у Вінниці розпочнеться опалювальний сезон

15:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 18 Жовтня 2020, в 21:06

З понеділка, 19 жовтня, у Вінниці почнуть вмикати опалення у житлових будинках. Відповідне рішення ухвалив виконком Вінницької міської ради. 

На сайті міськради повідомляють, що у житлових багатоквартирних будинках міста тепло почнуть подавати починаючи з 19 жовтня. У закладах соціальної сфери опалення почали підключати ще з минулого тижня, згідно з заявками адміністрацій.

Відповідно до нормативів, підставою для початку опалювального сезону є середньодобова температура повітря, яка тримається нижче позначки +8 градусів упродовж трьох діб.

У міській раді додають, що для вчасного початку опалювального сезону у Вінниці в міжопалювальний період проводились численні заходи з підготовки підприємств житлово-комунальної сфери до зими, комплексно перевіряли стан тепломереж, за необхідності – ремонтували. Такі заходи дають змогу завчасно виявити проблемні ділянки та усунути недоліки.

Разом з тим, враховуючи зношеність великої кількості трубопроводів, під час початку опалювального сезону стаються аварії на мережах, що відтерміновує появу тепла у квартирах. Якщо порив труби відбувся в середині будинку, то її відремонтувати мають управляючі компанії або ОСББ. Якщо ж аварія сталася на трубопроводі, який йде до будинку, її ліквідацією займається теплопостачальне підприємство.