Наступного року у Вінниці почнуть реалізацію другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання

8:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов. Зокрема другий етап проєкту заводу з виробництва холодильного обладнання передбачає:

– близько 200-300 нових робочих місць,
– 5000 квадратних метрів виробничих площ,
– понад 10 мільйонів євро інвестицій.

 

Зазначається, що до кінця цього року компанія планує узгодити підготовчі питання. Проєктування та дозвільні процедури, за розрахунками керівництва компанії, триватимуть впродовж 2022-го року. А вже з 2023 року може безпосередньо стартувати будівництво нових приміщень та їхнє поступове оснащення устаткуванням.

– “Грін Кул”, що входить до “UBC Group”, – це перше підприємство, яке запрацювало у нашому індустріальному парку. Нові промислові об’єкти – це робочі місця та податки до бюджету. А це у свою чергу дає нам можливість розвивати міську інфраструктуру та покращувати комфорт. Важливо, що Вінниця посідає топ-позиції за легкістю ведення бізнесу. Для цього ми створюємо максимум умов, –  зазначив мер Вінниці. 

 

У повідомленні також йдеться, що вже зараз “Green Cool” впроваджує нові лінії та набирає додатковий персонал. Тільки з початку цього року підприємство додатково залучило 120 фахівців та отримає муніципальну компенсацію з бюджету за новостворені робочі місця. А у планах – взяти на завод ще 150 людей до кінця року.

На сайті Вінницької міської ради уточнили, що заводу “Green Cool” компенсують майже півмільйона гривень за 120 нових робочих місць. Це часткова компенсація ЄСВ для роботодавців, що передбачена у рамках міської антикризової програми “Вінничани важливі”. Детальніше про це – ТУТ.

 

Фото – vmr.gov.ua

Складають, як “Лего”: перший завод Вінницького індустріального парку збудують за 45 днів

Читайте також: Новий вінницький завод-гігант «Green Cool» вже в червні планує почати випуск продукції. ФОТО

Читайте також: На вінницькому заводі “Green Cool” відкрили нову виробничу лінію

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.