× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Складають, як “Лего”: перший завод Вінницького індустріального парку збудують за 45 днів

12:57
Автор: Віталія Мазур

На фінішну пряму вийшла збірка виробничих приміщень заводу “Green cool” у Вінниці від команії  UBC GROUP.

Будівництво відбувається на території індустріального парку, де у квітні цього року було утворено Вінницький кластер холодильного машинобудування.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук президент UBC GROUP Ігор Гуменний, зведення приміщень відбувається без застосування зварювальних робіт.

  • Сам завод у вигляді оцинкованих балок, профілів та інших залізяк вже доставлений зі Швеції. Збирається як конструктор Лего – скручується болтами, жодних зварювальних робіт. Металоємність у два рази нижче вітчизняних проектів. Через 1,5 місяці перша черга накриє площу близько 20 000 м2, – написав Ігор Гуменний.

Додамо, що капсулу, яка ознаменувала початок будівництва, тут було закладено ще у червні 2016 року. Із запуском заводу «Green cool» робочі місця отримають півтисячі вінничан.

Під час закладання капсули – червень, 2016 рік

Збудувати новий завод у Вінниці компанія вирішила після анексії Криму, де раніше вела свою діяльність. Завод буде споруджуватися у три етапи і завершиться цей процес у 2020 році. На той момент компанія планує  виробляти у Вінниці щомісячно по 6 тисяч холодильних скринь та до 15 тисяч холодильних шаф-вітрин, а працюватиме там півтори тисячі людей.

До речі, компанія продовжує набирати персонал для нового заводу. Ігор Гуменний, перебуваючи на будівництві, у якості нагадування сфотографував банер, де вказано контактні дані, за якими можна подавати свої резюме.

Компанія UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors,  Nestlé.

Фото – зі сторінки Ігоря Гуменного та ВМР

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.