На вінницькому заводі “Green Cool” відкрили нову виробничу лінію

13:39
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На вінницькому заводі холодильного обладнання “Green Cool” відкрили відкрили нову лінію виробництва. Вже до кінця 2019 року на заводі буде створено до 500 робочих місць.

Як повідомлялось 7 травня на сайті Вінницької ОДА, наразі на заводі «Green Cool» працює близько 250 співробітників. Експорт продукції з підприємства компанії UBC Group складає понад 50% від обсягів виробництва.

Нагадаємо, компанія UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-сola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors,  Nestlé.

«GreenCool» – перше підприємство, яке почали будувати на території Вінницького індустріального парку поблизу старого аеропорту. Планувалося, що підприємство матиме площу близько 20 тис.квадратних метрів і дасть роботу 1500 мешканцям Вінниці.

Вчора, 7 травня, нову лінію виробництва відвідав Валерій Коровій, голова Вінницької ОДА. Під час візиту очільник облдержадміністрації ознайомився з роботою нової лінії виробництва холодильного обладнання, розширенням асортименту продукції компанії та використанням найсучасніших технологій, в тому числі і з енергозбереження.

За нашими підрахунками, одне робоче місце в галузі машинобудування створює навколо себе більше п’яти робочих місць в інших видах бізнесу. Це будівництво, логістика, сфера послуг – зазначив Валерій Коровій.

Як повідомлялось раніше, «UBC group» інвестує близько 16 млн. євро у будівництво заводу, яке триватиме до 2020 року.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.