“Наші хвостики. Варта добра”: у Вінницькому краєзнавчому музеї відкрили благодійну виставку-продаж

13:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрили благодійну виставку-продаж “Наші хвостики. Варта добра”. Кошти, зібрані з продажу представлених на експозиції робіт, будуть спрямовані на допомогу вінницьким зооволонтерам, зокрема, муніципальному притулку для тварин. 

Як йдеться на Facebook-сторінці музею, експозиція триває протягом 22 вересня – 23 жовтня.

 

 

Захоплений виставкою музейний кіт Мурчелло (фото – музею)

В музеї зазначають, що  тема доброго ставлення до тварин об’єднала в експозиції різні творчі техніки і мистецькі напрями. Так,  традиції подільської кераміки і сучасні сюжети поєднані у творах викладачів та студентів Тульчинського фахового коледжу культури.

 

 

Також, за повідомленням, анімалістичний жанр у техніках авторської ляльки представили учні Центру “Барви України”. Декоративну анімалістику презентували автори студії “Чеширський кіт”. Низку зворушливих образів створили учні Вінницької дитячої школи мистецтв, у тому числі цілу портретну галерею пса Патрона і котів-воїнів ЗСУ.

 

 

Також в музеї відзначають роботу Олександра Нікітюка “Скіф”, концепцією якої є теза: “те, що ми любимо, стає великим”. Твори Наталі Соми називають такими, що зачаровують романтикою і містичністю.

Ще одна авторка робіт – Неля Гринчук – працює в авторській техніці із застосуванням шкіри, але є ще й діяльною зооволонтеркою.

Також відзначають графіку Андрія Машковцева, який є зараз воїном ЗСУ. В його роботах образи людей і тварин “занурюють у світ сюрреалістичних метафор”.

Фото – з Facebook-сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.