Населення Вінниччини боргувало за комунальні послуги майже 1,1 мільярда гривень

17:04
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Населення Вінниччини станом на кінець липня боргувало за комунальні послуги майже 1,1 мільярда гривень. Найбільші борги у жителів області традиційно за газ, електроенергію, тепло та гарячу воду.

Про це повідомляється на сайті ГУ Статистики у Вінницькій області.

– На кінець липня 2021 року заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 574,8 мільйона гривень, за постачання та розподіл електричної енергії – 199,8 мільйона гривень, за постачання теплової енергії та гарячої води – 158,4 мільйона гривень, за централізоване водопостачання та водовідведення – 86,0 мільйона гривень, за управління багатоквартирним будинком – 52,7 мільйона гривень, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 21,5 мільйона гривень, – зазначають в повідомленні.

Разом з тим, протягом липня 2021 року населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 395,8 мільйона гривень, що становило майже 110% нарахованих за цей період сум.

Також у липні 2021 року з населенням було укладено 37 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 433,7 тисячі гривень. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила 914,9 тисячі гривень.

Ілюстративне фото – freeradio.com.ua

Читайте також: Економія на побутових “стихіях”: поради, як менше платити за “комуналку” (з котиками)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.