Німецьке місто Карлсруе передало Вінниці намети для обігріву з мінікухнею

15:18
Become a Patron!

У німецькому місті Карлсруе, що є майбутнім містом-побратимом Вінниці, ще у жовтні запустили ініціативу для збору допомоги під девізом «Наші серця зігріють Вінницю». І вже через місяць 11 тонн вантажу приїхали до Вінниці. Тепер у місті почали встановлювати передані німецьким містом мобільні «пункти незламності» з мінікухнею.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, це надасть можливість розширити муніципальну мережу «пунктів незламності». На сайті Вінницької міськради уточнюють, що в рамках домовленостей з німецьким містом-побратимом Карлсруе, які були досягнуті на зустрічі мерів Вінниці та Карлсруе, наше місто отримало 10 комплектів наметів.

Зазначено, що стаціонарні та мобільні пункти обігріву пропорційно розподілять у житлових кварталах. Це зроблять, аби люди мали можливість підзарядити телефони, випити чаю чи просто зігрітися.

Окрім намета, який розрахований на 50 людей, з Німеччини передали ще й комплект необхідного обладнання:

– електрогенератор на 12 кВт з запасом палива
– UFO-обігрівачі та тепловентилятор
– плита для приготування їжі
– термопот
– розкладні ліжка
– ліхтарі
– вогнегасники
– комплектуючі та інструменти.

Я вдячний меру Карлсруе Франку Ментрупу і його команді за швидку реакцію на потреби нашого міста. Дякую жителям громади, які збирали кошти, які організовували допомогу, які допомогли з доставкою вантажу. У таких «острівцях тепла» вінничани справді відчуватимуть підтримку мешканців Карлсруе – навіть на відстані у сотні кілометрів. росія б’є по нашій інфраструктурі, намагається шантажувати нас темрявою і холодом. Та ми гідно пройдемо усі виклики і переможемо. У нас немає іншого виходу. Бо ми незламна нація. І у нас надійні друзі, – йдеться у дописі міського голови.

Нагадаємо, на випадок екстреного відключення електроенергії та тепла у Вінниці цілодобово функціонують «Пункти незламності». Як зазначали на сайті міськради, станом на 25 листопада їх у місті функціонувало 86. Загалом, за повідомленням, мережу «пунктів незламності» планують розширити до 150. 

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: Рух транспорту та розширення мережі “Пунктів незламності”: ситуація у Вінниці станом на 26 листопада

Читайте також: У “Вінницяобленерго” повідомили графік відключень світла на 28 листопада

Читайте також: Німецьке місто Карлсруе стане містом-побратимом Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.