“Наголосили на праві першочергового проїзду”: у Вінниці відповіли на петицію щодо проїзду школярів у період карантину

15:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці надаватимуть право першочергового проїзду для школярів у громадському транспорті в період карантину. 

Як йдеться у відповіді на петицію вінничанки Людмили Нагорної, у Вінницькій міській раді наголосили “Вінницькій транспортній компанії” та приватним перевізникам на маршрутних таксі щодо необхідності забезпечення школярів правом першочергового проїзду.

Адміністрації комунального підприємства “Вінницька транспортна компанія” та приватним перевізникам, які, відповідно до укладених договорів, здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у Вінницькій міській територіальній громаді, наголошено на необхідності забезпечення школярів правом першочергового проїзду в міському пасажирському транспорті, ‒ зазначено у відповіді.

Водночас, повідомляється, що на території Вінницької міської територіальної громади перевезення пасажирів громадським транспортом здійснюється з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Як зазначив у коментарі Veжі генеральний директор “Вінницької транспортної компанії” Михайло Луценко, наразі водії муніципального транспорту Вінниці, за можливості, намагаються “забирати дітей з зупинок”.

Якщо діти є на зупинці, намагаємося їх забирати, ‒ каже директор ВТК.

Читайте також: У Вінниці пропонують змінити правила користування громадським транспортом

Читайте також: Рух громадського транспорту в режимі реального часу: у Вінниці запустили додаток “Vinnytsia Transport”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.