У Вінниці пропонують змінити правила користування громадським транспортом

14:11
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці ініціювали рішення, яким планують змінити правила користування громадським транспортом під час карантину. Ідеться зокрема про відкриття усіх дверей при висадці пасажирів. 

Як пише депутат Вінницької міської ради Віктор Перлов, який також є секретарем постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, зазначена комісія на черговому засіданні дала доручення департаменту транспорту забезпечити безперешкодний вихід пасажирів через усі двері та забезпечити проїзд школярів незалежно від заповнення вагонів.

За словами Віктора Перлова, такі зміни зменшать черги на транспорт та запобігатимуть довгому очікуванню транспорту дітьми в холодну пору року.

Остаточне рішення з приводу цих правил ще має бути прийняте.

Нагадаємо, у зв’язку з карантином наразі у Вінниці діють правила посадки та висадки в громадському транспорті. Відтак за правилами, водії мають право впускати лише визначену кількість пасажирів, і також здійснювати їхню посадку та висадку через передні двері (задля контролю пасажиропотоку). У зв’язку з цим на деяких зупинках утворюються великі черги.

Нагадаємо, сьогодні в Україні зафіксували черговий рекорд інфікувань COVID-19 за добу – 26 071. Також в державі за добу зафіксований новий рекорд щеплень: за добу вакцинували майже 292 тисячі українців.

Також нагадаємо, що у Вінниці можна вакцинуватися від COVID-19 безкоштовно і щодня – у пунктах щеплень при ЦПМСД та Центрах масової вакцинації населення. Інформація про роботу центрів – за ЦИМ посиланням. Наразі у них доступні такі вакцини: “AstraZeneca”, “Coronavac” і “Comirnaty” (Pfizer).

Читайте також: Рух громадського транспорту в режимі реального часу: у Вінниці запустили додаток «Vinnytsia Transport»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.