На Зулінського демонтували неестетичні рекламні вивіски

10:31
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Інспектори Муніципальної варти днями видали підприємцям вулиці Зулінського приписи демонтувати  рекламні вивіски, встановлені з порушеннями. Правопорушники приписи виконали, тож наразі вулиця стала естетичніше.

Як повідомляє прес-служба Муніципальної варти міста Вінниці, під час перевірки у більшості перевірених підприємців по вулиці Зулінського дозволи на рекламні конструкції були відсутні.

  

 

Надалі правопорушникам потрібно звернутися до міської ради за дозволом розміщувати деінде рекламу. Нагадаємо, демонтаж вивісок відбувається відповідно до Положення про встановлення вивісок у м.Вінниця.

Раніше міська влада приводила до ладу вивіски по вулиці Соборній – там прибрали кілька сотень вивісок, починаючи з літа 2018 року. Також естетичнішими в аспекті зовнішньої реклами мали зробити вулиці Замостянську (прибравши майже 300 вивісок) та Пирогова.

        

Так, у випадку вулиці Замостянської у разі відмови від добровільної заміни, а також у випадку бездіяльності на порушників обіцяли накласти штраф від 850 до 1700 гривень і демонтувати вивіски примусово.

Також наприкінці січня цього року, після вступу в силу нового законодавства та скарги однієї з вінничанок, один з магазинів на проспекті Юності змінив російськомовну вивіску “Твои любимые” на “Твої улюблені”.

Фото – Муніципальна варта

Читайте також: На Соборній почали демонтувати вивіски, котрі псують вигляд фасадів. ФОТО

Читайте також: “Любимый” чи “улюблений”: вінничанка поскаржилася на порушення мовного законодавства. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.