На залізничному вокзалі Вінниці “Укрзалізниця” розгортає пункт експрес-тестування на COVID-19

11:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відсьогодні, 21 жовтня, “Укрзалізниця” розгортає пункт експрес-тестування на COVID-19 на залізничному вокзалі Вінниці. Загалом, такі пункти розгорнуто на 10 вокзалах України. Також на 5 вокзалах починають працювати пункти безкоштовної вакцинації. 

Як йдеться на сайті АТ “Укрзалізниця”, окрім Вінниці, пункти тестування працюватимуть також на вокзалах таких міст, як: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг та Полтава (станція “Полтава-Київська”). Зазначається, що пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити тест за 350 гривень.

Також відсьогодні починають працювати пункти безкоштовної вакцинації на залізничних вокзалах наступних міст: Київ, Львів, Харків, Одеса та Дніпро.

В компанії кажуть, що надалі АТ “Укрзалізниця” планує збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування. Відомо, що експрес-тестування проводитиме “Медична лабораторія CSD”, що запропонувала “Укрзалізниці” найвигіднішу вартість послуг.

Нагадаємо, відсьогодні в Україні міжрегіональні перевезення будуть дозволені за умови наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або негативного результату тестування на COVID-19, який чинний 72 години.

Нещодавно стало відомо, що “Укрзалізниця” планує розгорнути на вокзалах пункти тестування на COVID-19.

Варто зазначити, що станом на сьогодні в Україні зафіксували рекордні 22 415 нових випадків COVID-19 й також рекордні 546 летальних випадків від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою.

Докладніше про статистику захворюваності та вакцинацію від COVID-19 в Україні – за ЦИМ посиланням.

Від COVID-19 у Вінниці можна вакцинуватися безкоштовно і щодня – у пунктах щеплень при ЦПМСД та Центрах масової вакцинації населення. Інформація про роботу центрів – за ЦИМ посиланням. Наразі у них доступні такі вакцини: “AstraZeneca”, “Coronavac” і “Comirnaty” (Pfizer).

Ілюстративне фото – ua.interfax.com.ua