На залізничному вокзалі Вінниці після п’яти років перерви знову запрацювали ліфти. ФОТО

15:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На залізничному вокзалі Вінниці після п’ятирічної перерви знову запрацювали ліфти для першочергового користування людьми з інвалідністю та маломобільними групами населення.

Адміністрація вокзалу причинами такої “перерви” називає “технічне обслуговування” підйомників.

Як повідомляється на сторінці Віктора Перлова, радника міського голови та експерта з організації безпеки дорожнього руху, відтепер ліфти на вокзалі станції “Вінниця” відкриті та доступні для вільного користування.

   

Детально пояснити причини такої “перерви” працівники вокзалу не змогли. Так, керівник вокзалу наразі відсутній, а прокоментувати ситуацію нам змогла лише чергова по вокзалу Валентина Загороднюк.

Вона зазначила, що ліфти були “в технічному обслуговуванні”, однак на питання, чи це тривало всі 5 років, порадила звернутись до відповідальних за техніку осіб. Натомість, на думку Віктора Перлова, причиною було небажання керівництва вокзалу відкривати ліфти.

Важливо те, що проблема із категоричного “ніколи, бо це неможливо” перейшла в розряд “зроблено” спільними зусиллями урбан-активістів, громадських організацій та окремих представників УЗ (Укрзалізниці – авт.) та Мінінфраструктури – розповідає Vежі Перлов та додає, що вдалося це зробити, зокрема, й за допомогою актуалізації питання та громадському тиску.

Фото зі сторінки Віктора Перлова

Читайте також: Скоропадський, гайдамаки та німецький порядок: історія вінницького вокзалу в роки Української революції

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.