На Вишеньці утеплять два дитячі садочки за майже 35 мільйонів

9:55
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

У Вінниці стане тепліше у декількох садочках. Міська влада планує протягом року термомодернізувати два дошкільні навчальні заклади.

Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради опублікував закупівлі на реконструкцію (термомодернізацію) ДНЗ №60, що розташований на проспекті Космонавтів, та № 75, що по вул. 600-річчя.

На утеплення кожного садка готові виділити понад 17 мільйонів, а загальна очікувана вартість становить 34 917 997 гривень.

ДНЗ №60

Загальна площа фасаду садка №60 – 2545 м.кв, а ДНЗ №75 – 2522 м.кв. У дитячих садках планують влаштувати нові багатоскатні покрівлі, утеплять зовнішні стіни та горищні перекриття, оздоблять фасади. Також замінять існуючі двері та вікна. Все це має покращити технічні показники будівлі та поліпшити умови експлуатації закладів.

– Реконструкція школи проводиться з метою зменшення споживання енергоресурсів, збільшення надійності основних конструктивних елементів, створення комфортних умов для проведення навчально-виховного процесу заради безпеки життя та здоров’я дітей, – вказано у тендерній документації.

В обох дитсадках протягом 2019 року будуть виконувати роботи, які пов’язані з влаштуванням покрівлі.

Виконати всі роботи в обох закладах необхідно до вересня наступного року.

Нагадаємо, що у Вінниці на утеплення школи №10 виділяють понад 30 мільйонів гривень.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.