На Вінниччині за чотири місяці притягнули до відповідальності понад 2500 домашніх кривдників

15:45
Автор: В'ячеслав Луцков

На Вінниччині поліцейські протягом чотирьох місяців притягнули до адміністративної відповідальності понад 2500 домашніх кривдників. Також з початку року правоохоронці винесли 499 термінових заборонних приписів особам, які вчиняли домашнє насильство.

Як повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області, з початку року до поліції Вінниччини надійшло 1671 повідомлення громадян про вчинення домашнього насильства.

З них 1354 звернень подали жінки, 289 – чоловіки та 28 – неповнолітні.

Так, до адміністративної відповідальності за ст. 173 -2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису) притягнули понад 2 500 правопорушників.

– З початку року працівники поліції винесли 499 термінових заборонних приписів особам, які вчиняли домашнє насильство.
Слідчими підрозділами поліції розпочаті розслідується 43 кримінальних провадження за злочини, вчинені у сімейному середовищі, 21 з яких за ст. 126 -1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство), – йдеться в повідомленні.

Як приклад наводиться випадок, коли до поліції звернулась 39-річна вінничанка з інформацією про те, що її колишній чоловік вчиняє відносно неї фізичне, психологічне, економічне насильство та погрожує фізичною розправою. На домашнього кривдника працівники поліції склали адміністративний протокол та винесли заборонний припис.

Ще одну вінничанку поліцейські з дитиною помістили у кризову кімнату для жертв домашнього насильства.

Загалом на превентивному обліку поліції перебуває 3 тисячі 655 домашніх кривдників, майже половину з них на облік поставили у цьому році.

Ілюстративне фото – scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net

Читайте також: “А що люди скажуть?”: як у Вінниці намагаються протидіяти домашньому насильству

Читайте також: “Кожна сім’я — маленька трагедія”: як у вінницькому кризовому центрі допомагають родинам налагодити життя. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.