× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині за 100 мільйонів відремонтували ділянку траси М-12. ФОТО, ВІДЕО

10:45
Автор: Вероніка Перепелиця

На ділянці автомобільної дороги міжнародного значення М-12 в районі села Червоне у Немирівському районі завершено ремонтні роботи. Протяжність ділянки складає 5 кілометрів, вона входить у частину траси М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка”, масштабні ремонтні роботи на 17 об’єктах якої тривають цього року.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області, на даному відрізку поширено проїзну частину, яка до ремонту складала 8 метрів, до 12.5, нанесено пластикову розмітку, укріплено узбіччя, встановлені нові дорожні знаки та нове бар’єрне огородження.

Зокрема і завдяки тому, що  було  відновлено основу дорожнього полотна методом регенерації, влаштовано нижній шар крупнозернистого асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону запевняють, що гарантійний термін експлуатації триватиме 5 років.

На сайті Вінницької облдержадміністрації зазначено, що на ремонт даного відрізку дороги з державного бюджету витрачено близько 100 мільйонів гривень.

Ось як виглядала ділянка до ремонту

Так як виглядає зараз

У квітні делегація на чолі з тодішнім прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом перевіряла хід робіт на даному відрізку, тоді на ділянці у 5 кілометрів поклали першу чергу асфальту.

Тоді ж начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук заявив, що у поточному році ремонт транснаціонального коридору “Go Highway” завершиться на 90%.

«До ремонту кожного об’єкту ми підходимо комплексно.  Це використання сучасних технологій, для посилення основи дорожнього полотна, нова потужна техніка підрядників, багаторівневий контроль якості виконання робіт. На ділянках, де можливо, ми робимо поширення до трьох смуг руху, в районах населених пунктів влаштовуємо освітлення, пішохідні переходи підвищеної видимості, нове бар’єрне огородження, напрямні острівці, нові дорожні знаки».

Нагадаємо, що на Вінниччині продовжуються масштабні ремонти доріг. У поточному році регіон отримав  рекордне фінансування у розмірі 2,8 мільярдів гривень.

Автомобільна дорога міжнародного значення  М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка” входить до транспортного коридору “Go Highway“, що поєднає польські порти на Балтійському морі із українськими у Одесі та Миколаєві.

На ремонт цієї дороги сумарною протяжністю 185.4  кілометри  було виділено у 2019 році 2.3 мільярди гривень і заплановано відремонтувати 72.6 кілометрів на даному проміжку. У період з 2016 по 2018 рік було відновлено 92.6 кілометрів траси М-12.

На 7 об’єктах ділянки  сумарною протяжністю понад 35 кілометрів щоденно проводяться роботи з відновлення дорожнього покриття.

Фото та відео з Facebook-сторінки Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

Читайте також: На Вінниччині відремонтують частину автошляху М12 за понад 16 мільйонів

Читайте також: На виїзді з Вінниці в напрямку Немирова змінять схему руху. ФОТО. ВІДЕО

«Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED»

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.