На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12

14:39
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.

Ця траса є важливою для Національної транспортної стратегії, оскільки знаходиться на Транс’європейській транспортній мережі та забезпечує прямий зв’язок з Чорним та Балтійським морями.

Разом із Володимиром Борисовичем, який прибув на місце разом із Володимиром Омеляном, міністром інфраструктури, та Славоміром Новаком, який очолює “Укравтодор”, хід виконання робіт інспектували мер Вінниці Сергій Моргунов, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, та начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук. Усі разом вони приїхали на відрізок автодороги М-12 поблизу села Червоне у Немирівському районі, де на ділянці у 5 кілометрів поклали першу чергу асфальту.

Чиновники прозвітували, що за останні п’ять років фінансування доріг державного значення в Україні зросло у 25 разів: із 110 мільйонів гривень у 2014 році до 2 мільярдів 844 мільйонів гривень у 2019 році.

Зокрема у 2019 році більшу частину цих коштів, а саме – 2 мільярди 359 мільйонів гривень, виділили саме на ремонт автодороги М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка”. За ці кошти до кінця року там мають відремонтувати 72,6 кілометрів дороги (це 17 об’єктів, у тому числі три мости та розв’язки).

Зауважимо, що у 2016-2018 роках на цій дорозі у Вінницькій області відремонтували 93,7 кілометрів покриття, а у 2020 році планують завершити решту 19,1 кілометрів.

Детальніше про візит та інспекцію Володимира Гройсмана читайте у наступному матеріалі на Vежі.

Фото автора

 

Читайте також: Цьогоріч на Вінниччині планують відремонтувати 87 кілометрів доріг державного значення

Читайте також: Ремонт доріг на Вінниччині можна буде відстежувати онлайн

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.