На Вінниччині висадили яблуневий сад в пам’ять про загиблих захисників України

7:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У селі на Вінниччині висадили яблуневий сад. Таким чином місцева громада прагне вшанувати пам’ять воїнів, які загинули в АТО/ООС, захищаючи Україну. 

Сад з’явився у селі Мурафа. У вівторок, 27 квітня, 160 саджанців яблунь висадили поблизу місцевої школи. Там навчалися троє воїнів, які загинули, обороняючи Україну: Станіслав Ліневський, В’ячеслав Чернецький та Геннадій Хитрик. Їхні імена викарбувані на пам’ятний дошці на будівлі школи, повідомляють на сайті обласної ради.

 

Саджанці для саду надало одне з фермерських підприємств.

– Ідея висадки саду має за мету вшанувати пам’ять про загиблих воїнів АТО/OOC, які народилися, жили й пішли захищати нашу країну саме із Мурафської громади. Вони тут навчалися. Хотілося, щоб на їх честь і в пам’ять про них ріс яблуневий сад. Щоб його доглядали діти, учні школи. Це буде гарним виховним прикладом для інших, – розповів голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

 

Він також долучився до висадки дерев та зазначив, якщо у догляді потрібна буде допомога спеціалістів – вони приїдуть і підкажуть, як доглядати за яблунями.

Фото з сайту Вінницької обласної ради

Ілюстративне головне фото: somfarmfresh.com

Читайте також: “Ліс пам’яті”: на Вінниччині висадили дерева у пам’ять про полеглих захисників. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.