На Вінниччині у власність держави повернули 67 гектарів землі

12:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині у власність держави повернули 67 гектарів самовільно зайнятих земель. Їхню вартість оцінюють у 14 мільйонів гривень. 

На території Глуховецької територіальної громади земельні ділянки загальною площею 66,8 га використовував фермер для вирощування сільськогосподарських культур. Водночас органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування не приймались рішення про передачу цих земельних ділянок у власність або надання в оренду фермеру, повідомляє Вінницька обласна прокуратура.

– У зв’язку з тим, що державні органи самостійно не звертались до суду з метою примусового звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок відповідний позов пред’явлено прокуратурою. Господарським судом Вінницької області задоволено позов прокуратури до фермерського господарства з Хмільницького району про повернення самовільно зайнятих земельних ділянок у власність держави, — йдеться у повідомленні.

Суд зобов’язав фермера звільнити земельні ділянки та сплатити 115 тисяч гривень шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земель. За сприяння Хмільницької окружної прокуратури сьогодні, 30 квітня, рішення суду вже виконано.

Читайте також: У Вінниці освітньому закладу повернули земельну ділянку вартістю 20 мільйонів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.