На Вінниччині створять Координаційну раду, щоб об’єднати ветеранів різних воєн

10:42
Автор: Катерина Дядюк

На Вінниччині розпочався процес створення Координаційної ради громадських організацій, що об`єднують ветеранів бойових дій різних часів. Очікується, що ця структура буде допомагати у вирішенні соціальних, комунальних та гуманітарних проблем учасників.

Про це повідомили на сайті Вінницької облдержадміністрації. У повідомленні йдеться, що таке рішення було ухвалено на загальних зборах ветеранів АТО/ООС Вінниччини, ветеранів війни в Афганістані та на територіях інших держав, силових структур та учасників громадських організацій, які об’єднують бойових ветеранів – загалом понад 80 організацій.

Відбулися вони в суботу, 18 січня, у Вінницькому гарнізонному “Будинку офіцерів”.

Метою такого представницького форуму стала нагальна потреба об`єднання усіх громадських ветеранських організацій в єдину спільноту, яка б координувала усі дії, вирішувала соціальні, комунальні та гуманітарні проблеми, допомагала б у просуванні ініціатив учасників інститутів громадянського суспільства для прийняття рішень владними структурами, – йдеться у повідомленні.

Таким чином учасники зборів вирішили клопотати перед обласною владою Вінниччини щодо створення Координаційної ради громадських організацій при голові Вінницької ОДА. Зазначається, що вона покликана об’єднати всіх ветеранів військових подій різних часів.

Для цього на зборах створили ініціативну групу, яка робитиме перші організаційні кроки щодо створення Координаційної ради:
– розробка Положення про нову структуру,
– юридичне оформлення протоколів,
– винесення пропозицій до голови обласної державної адміністрації,
– у разі погодження проведення обласної конференції по утворенню Координаційної ради та обрання її складу, з якого її учасники оберуть голову.

Також зазначається, що на зборах учасники обговорили питання подальшого існування госпіталю ветеранів та інвалідів війни, який є базовим центром для реабілітації учасників усіх бойових дій. Зокрема головний лікар Валерій Бабійчук закликав ветеранів підтримати ініціативу щодо недопущення припинення фінансування закладу та ініціювати листи до Президента та Прем’єр-міністра України щодо перегляду засад існування таких профільних медичних закладів.

Фото – vin.gov.ua
Ілюстративне фото – apostrophe.ua

Читайте також: “Троща”, щоб звільнитися від люті та “Пончиковий театр”: у Вінниці обрали кращі бізнес-ідеї ветеранів війни проти Росії. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.