На Вінниччині ще дві релігійні громади перейшли до ПЦУ

12:52
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині ще дві релігійні громади приєднались до Православної церкви України. Йдеться про релігійні громади Покрови Пресвятої Богородиці с. Демидівка Вінницького району та Різдва Пресвятої Богородиці с. Носківці Жмеринського району.

Про це повідомляється на сайті Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

 

 

 

Вказано, що 3 травня 2023 року відбулися загальні збори двох релігійних громад: Покрови Пресвятої Богородиці с. Демидівка Вінницького району та Різдва Пресвятої Богородиці с. Носківці Жмеринського району.

Обидві релігійні громади ухвалили рішення про вихід з підпорядкування УПЦ, яка зберігає єдність з московським патріархатом, та приєднання до Православної Церкви України.

– Настоятелем храмів у згаданих громадах є протоієрей Ігор Миронов, який також підтримав рішення своїх парафіян і вже наступного дня, 4 травня 2023 року, подав від них і від свого імені прохання митрополиту Вінницькому і Барському Симеону. Розглянувши подане прохання, митрополит Симеон прийняв протоієрея Ігоря Миронова у клір, а релігійні громади с. Носківці і Демидівка до складу Вінницько-Барської єпархії ПЦУ, про що був виданий відповідний Указ, – йдеться в повідомленні.

Фото з сайту Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте також: Вінниччина – в “ТОП-3” за кількістю переходів до ПЦУ від початку року

Читайте також: Розірвання договорів оренди та звернення до ВРУ: у Вінницькій облраді ухвалили рішення щодо діяльності УПЦ МП

Читайте також: У Вінницькій міськраді також звернулись до ВРУ щодо заборони діяльності УПЦ МП

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.