На Вінниччині шахраї переконують вірян УПЦ МП “кидати все” і рятуватись від “примусової вакцинації” в Хмільнику

12:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині діють шахраї, які, нібито з благословення “Почаївських старців”, закликають вірян УПЦ МП залишати домівки, звільнятись з роботи та оселятись на приватній території у місті Хмільник. Причина ‒ порятунок від “вакцинації, яка з початку грудня стане примусовою”.

Про це інформує сайт “RISU” з посиланням на розпорядження очільника Вінницької єпархії УПЦ МП, митрополита Вінницького і Барського Варсонофія.

За повідомленням митрополита Московського патріархату, “жодного благословіння на свої дії згадані особи не мають ані від братії Почаївської лаври, ані від духовенства Троїцького Браїлівського жіночого монастиря“.

Закликаю духовенство проявляти увагу та пильність, аби ніхто з парафіян не став жертвою шахраїв. Нагадую, що питання вакцинації не є таким, що стосується віри та спасіння, і знаходиться виключно в полі власного вибору та відповідальності кожної людини. Застерігаю духовенство і вірних від спілкування з шахраями, оскільки їх діяльність є антицерковною. За офіційною інформацією звертайтесь до настоятелів місцевих храмів єпархії, благочинних та в єпархіальне управління, ‒ зазначено в розпорядженні очільника УПЦ МП на Вінниччині.

За повідомленням видання “Вінниця.інфо”, інформація про необхідність “спасіння” поширюється між вірянами Московського патріархату нібито від “старців”. Буцімто “спасуться” лише ті, хто буде за 15 кілометрів від Почаєва. Однак наразі “базу” облаштовують в Хмільнику, де нібито живе один з монахів общину. Віряни переконують один одного в тому, що з 8 грудня “біля кожної хати будуть поліцейські з лікарями робити вакцини, а невакциновані люди не зможуть навіть за “комуналку” платити”. Тому і закликають один одного тікати за “спасінням” до Хмільника.

Почаївська Успенська лавра — православний чоловічий монастир у Почаєві, Кременецький район, Тернопільська область, зі статусом лаври. Найбільша православна святиня Волині, друга, після Києво-Печерської лаври, України. Тривалий час — василіянська обитель. На території лаври розташована Почаївська духовна семінарія. Монастир перебуває в оренді Російської православної церкви в Україні (т. зв. УПЦ московського патріархату) (за матеріалами Вікіпедії).

Ілюстративне фото – “RISU”

Читайте також: Як відбулася акція противників кампанії вакцинації у Вінниці: позиція учасників та коментарі юристів. ФОТО

Читайте також: Іконами по коронавірусу: у Вінниці відбулася кількатисячна хресна хода, щоб перемогти спалахи хвороб. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.