На Вінниччині районне відділення поліції очолив ще один правоохоронець з Одеси

12:57
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині призначили нового очільника Оратівського відділення поліції. Ним став старший лейтенант поліції Олександр Олександрович Парфонов, який до цього, серед іншого, працював оперуповноваженим в Одесі.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області та стало відомо з декларацій правоохоронця.

Так, зазначається, що представляв Парфонова 27 серпня заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз.

Згідно з щорічними деклараціями Олександра Парфонова з Єдиного держреєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до цього правоохоронець працював , Т.в.о. начальника СЛМТЗ Приморського ВП в м. Одесі (20162017), заступником начальника центру – начальником автотранспортного відділу ГУНП в Одеській області (2018) та оперуповноваженим ВКП в Суворовському ВП в м. Одесі (2019).

Нагадаємо, у червні Могилів-Подільський відділ поліції очолив Василь Ободовський, який раніше працював у Лиманському відділі поліції ГУ НП в Одеській області.

Цьому, зокрема, передувало призначення очільником поліції області Івана Іщенка, який раніше був заступником начальника ГУ НП в Одеській області. Його призначили керівником поліції Вінницької області після відсторонення та призначення на нову посаду попереднього керівника поліції Вінницької області Юрія Педоса. Відставку Педоса у МВС пов’язали з перестрілками, які сталися у Броварах за участі вінничан. 

Призначення на посаду Іщенка також супроводжувалося скандалом,  пов’язаним з його участю в подіях 2 травня 2014 року в Одесі.

Наступного дня піcля отримання посади, Іван Іщенко зібрав пресконференцію для вінницьких журналістів, на якій він відповів на всі поставлені запитання, в тому числі стосовно одеських подій 2 травня 2014 року. Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням.

Фото – vn.npu.gov.ua та з архіву Vежі

Читайте також: Новий керівник поліції Вінниччини представив своїх заступників. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.