Керівника вінницької поліції Юрія Педоса відсторонено від виконання обов’язків

12:42
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Очільника національної поліції Вінниччини Юрія Педоса відсторонено від виконання обов’язків.  Крім того, начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад. 

Як повідомляє на своєму сайті Національна поліція Вінниччини, сьогодні, 29 травня, керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції  у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад.

Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені  у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів.

Нагадаємо, що Юрія Педоса вже відсторонювали від виконання обов’язків у червні минулого року в зв’язку з підозрою у нанесенні смертельних тілесних ушкоджень активісту Комарницькому співробітником місцевої поліції.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що під час масової перестрілки у місті Бровари Київської області були затримані мешканці Вінниччини. 

Читайте також: Релігійна справа: поліцію Вінниччини звинувачують у лобіюванні інтересів російської церкви. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Вбивство військовослужбовця у Вінниці: поліція затримала підозрюваного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.