Відділ поліції у Могилеві-Подільському очолив правоохоронець з Одеси

17:28
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Могилів-Подільський відділ поліції очолив Василь Ободовський, який раніше працював у Лиманському відділі поліції ГУ НП в Одеській області.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області. Зазначається, що сьогодні, 25 червня, нового керівника особовому складу могилів-подільської поліції  представив Іван Іщенко, начальник поліції Вінниччини.

Відомо, що до цього часу 34-річний підполковник поліції Василь Ободовський працював на посаді заступника начальника відділу начальника сектору кримінальної поліції Лиманського відділу поліції ГУНП в Одеській області.

Також Іван Іщенко зазначив, що новопризначений керівник має досвід оперативної роботи, працював в підрозділах громадської безпеки та слідства.

– Керівник поліції підкреслив, що головне завдання поліції – боротьба з криміналітетом та забезпечення безпеки в регіоні, аби кожен мешканець району почувався захищеним, – йдеться у повідомленні. – Іван Іщенко акцентував увагу особового складу відділу поліції на неухильному дотриманні поліцейськими дисципліни та законності,

Нагадаємо, що Івана Іщенка призначено керівником поліції Вінницької області після відсторонення та призначення на нову посаду попереднього керівника поліції Вінницької області Юрія Педоса. Відставку Педоса у МВС пов’язали з перестрілками, які сталися у Броварах за участі вінничан. 

Призначення на посаду Іщенка також супроводжувалося скандалом,  пов’язаним з його участю в подіях 2 травня 2014 року в Одесі.

Наступного дня піcля отримання посади, Іван Іщенко зібрав пресконференцію для вінницьких журналістів, на якій він відповів на всі поставлені запитання, в тому числі стосовно одеських подій 2 травня 2014 року. Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням.

Фото – vn.npu.gov.ua та з архіву Vежі

Читайте також: Новий керівник поліції Вінниччини представив своїх заступників. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.