На Вінниччині протягом року в ДТП загинули 106 людей

15:08
Автор: Vежа

У Вінницькій області протягом 2021 року в дорожньо-транспортних пригодах загинули 106 осіб. Ще 558  громадян травмувалися у 480 аваріях.

Як йдеться на сайті Національної поліції у Вінницькій області, серед цієї кількості потерпілих – восьмеро загиблих дітей та 85 травмованих.

Зазначається, що найбільш поширеними причинами автопригод є перевищення водіями безпечної та встановленої швидкості руху – 188 ДТП, порушення правил маневрування – 78, порушення правил проїзду пішохідних переходів – 31, порушення правил проїзду перехресть – 26, недотримання дистанції – 23.

Водночас, в поліції додають, що завдяки профілактичній роботі фіксується зменшення автопригод з потерпілими на 22%.

Звертаємо увагу усіх учасників дорожнього руху – водіїв, велосипедистів, пішоходів – бути обачними та обережними, безумовно дотримуватись правил дорожнього руху. Батькам необхідно подбати про безпеку своїх дітей, вчити їх поведінці на дорозі, правилам руху  тротуарами, пішохідними доріжками, пояснювати значення найпоширеніших дорожніх знаків та розміток. Не допускати безконтрольних поїздок дітей на велосипедах, електросамокатах, тощо. Пам’ятайте, неухильне дотримання Правил дорожнього руху є запорукою збереження  життя і здоров’я, – йдеться в повідомленні.

Ілюстративне фото – 5.ua

Читайте також: Біля Вінниці п’ять камер автофіксації склали майже 49 тисяч адмінпротоколів за місяць

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.