× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Цьогоріч на Вінниччині планують відремонтувати 87 кілометрів доріг державного значення

10:12
Автор: Vежа

У Вінницькій області розпочався процес активного ремонту доріг. Цього року в області планують відремонтувати майже 90 кілометрів доріг державного значення. Також збираються завершувати роботи на трасі міжнародного значення М-12. 

На галузь дорожнього господарства Вінниччини почали виділяти більше коштів. Якщо порівнювати із 2014 роком, то фінансування збільшилось у 25 разів. Про це розповів начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук у сюжеті “Час громади”. Нещодавно він обстежував хід ремонту на ділянці траси М-12 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка”. Цей шлях є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highwaу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цьогоріч на ремонт доріг Вінниччини виділять понад мільярд гривень

 

Кампанія з ремонту доріг в області активно розпочалась ще у 2016 році, а розвиток дорожнього господарства став можливий завдяки децентралізації.

– Те, що дороги, які ми відбудувували з 2016 року, після зими простояли як потрібно і практично немає зауважень – це дуже гарний показник якості роботи підрядників, – зауважив Ігор Корольчук.

Зараз робітники працюють на ділянці Комарів-Вороновиця і за дві місяці планують постелити п’ять кілометрів дорожнього полотна, повідомляють у сюжеті телеканалу “ВІТА”. Також роботи тривають ще на чотирьох ділянках у східному напрямку, від Комарова до Краснопілки.

 

Ігор Корольчук запевняє, що протягом 2019 року вони на 95% завершать роботи на цій трасі, лише 19 кілометрів планують відремонтувати наступного року.

В свою чергу підрядник гарантує, що дорожнє полотно прослужить не менше 10 років, а товщина нового покриття – 27 сантиметрів.

– Ми зробили післязимовий об’їзд, визначили певні моменти для відновлення. Основні: десь трохи просіло узбіччя, десь порушили знаки і так далі. В цілому, головні елементи дороги залишились незмінні, – розповів Ігор Корольчук.

Для прикладу, у 2018 році заасфальтували 97 км доріг державного значення, а протягом 2019 планують відновити 87 кілометрів. Якщо ж надійде додаткове фінансування, то зможуть відремонтувати більше 100 кілометрів.

До речі, також роботи тривають ще на одній трасі – М-21. Там завершать ділянку від Вінниці до Житомирської області. Зокрема, планують відновити об’їзну дорогу навколо Калинівки.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.