На Вінниччині під час змагань з триатлону зібрали понад 100 тисяч гривень на потреби ЗСУ

13:46
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

28 серпня на Вінниччині у селі Могилівка Гніванської територіальної громади на території глемпінгу “Голубе озеро” провели змагання з триатлону, на якому вдалось зібрати близько 100 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Під час змагання зібрали понад 60 тисяч гривень, однак завдяки меценатству сума зросла до 100 тисяч гривень.

Про це йдеться на сайті “ВІТА ТБ”.

Зазначається, що захід активно не анонсувався з міркувань безпеки, тому його відвідали самі спортсмени та їхні близькі, а також відвідувачі глемпінгу. Як розповідає голова Вінницької обласної федерації триатлону Андрій Гальчинський, це історичний захід для області:

Спортсмени постійно тренуються, тому спочатку ми вирішили організувати змагання виключно для місцевих. Коли я на велосипеді приїхав до глемпінгу, щоб запитати, чи можливо провести змагання, то отримав не лише підтримку – засновники ініціювали збір коштів на потреби ЗСУ.

Ідею зі змаганнями підтримали обласна рада, Вінницька міська рада, Гніванська міська рада, місцеві меценати. Всі кошти за оренду альтанок, з роздрібної торгівлі, закладів харчування – до копійки підуть на потреби підрозділу нашого земляка, головного механіка товариства з обмеженою відповідальністю “Демидівський граніт” Юрія Зозулі, який служить в Авдіївці Донецької області з перших днів війни, – розповідає депутат Вінницької обласної ради та співзасновник глемпінгу “Голубе озеро” Володимир Прідолоба.

 

Загалом у змаганнях взяли участь 67 учасників з восьми регіонів.

Переможці змагань

За результатами змагань на дистанції “70.3”:

I місце – Євген Зубков

II місце – Олег Базалійський

III місце – Максим Лавренюк

 

На олімпійській дистанції у чоловіків такі результати:

I місце – Дмитро Мельников

II місце – Володимир Крепосняк

III місце – Костянтин Піддубний

Триатлон — олімпійський вид спорту, який охоплює три складові: плавання, біг та їзду на велосипеді.

Фото – https://vitatv.com.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.