На Вінниччині графіки погодинних відключень світла сьогодні застосують з 19:00

14:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій області графіки погодинних відключень світла сьогодні заплановано застосувати з 19:00. Раніше в “Укренерго” повідомляли, що відключень не заплановано до 20:00. 

Так, за повідомленням АТ “Вінницяобленерго”, о 12:25 від НЕК “Укренерго” в компанії отримали нові ліміти споживання електроенергії на сьогодні, 22 травня. Як наслідок, графіки погодинних відключень (ГПВ) будуть застосовуватися з 19:00 до кінця доби.

Зазначимо: раніше в “Укренерго” повідомили, що не будуть здійснювати погодинні відключення світла до 20:00. Відповідне повідомлення було опубліковано о 10:42.

ОНОВЛЕНО: Згодом в компанії також зазначили, що відключення розпочнуться о 19:00, а не о 20:00. Причиною корегування називають збільшення хмарності, що заважає роботі сонячних електростанцій (СЕС).

Напередодні ж і в “Укренерго”, і в АТ “Вінницяобленерго” попереджали про застосування графіків погодинних відключень 22 травня в проміжку з 00:00 до 07:00 та з 18:00 до кінця доби.

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна скачати файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

3. В чат-ботах: Viber та Telegram.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстративне фото – minprom.ua

Читайте також: В “Укренерго” сьогодні не будуть здійснювати погодинні відключення світла до 20:00

Читайте також: Вночі та ввечері: у “Вінницяобленерго” повідомили про застосування графіків погодинних відключень світла 22 травня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.