В “Укренерго” сьогодні не будуть здійснювати погодинні відключення світла до 20:00

11:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Укренерго” повідомили про скасування обмеження споживання світла в усіх областях ​​з 07:00 до 20:00. Разом з тим, графіки відключень діятимуть з 20:00 до 24:00.

Як йдеться в телеграм-каналі “Укренерго”, споживачів просять перенести заплановане на вечір чи на ніч користування енергоємними приладами на денні години.

Вказано, що в ніч на 22 травня БПЛА атакували енергооб’єкти на сході, знеструмлювались споживачі в трьох областях. Станом на ранок відновлено енергоживлення 95% споживачів в усіх трьох областях. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Що ж до графіків погодинних відключень, то сонячна погода сприяє роботі промислових та дахових сонячних електростанцій, тож дефіцит в енергосистемі зменшився. Однак ввечері графіки погодинних відключень будуть діяти в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 20:00 до 24:00.

При цьому, якщо область споживає електроенергію в межах доведеного ліміту, знеструмлення споживачів можуть не застосовуватись. Якщо ліміт перевищено – знеструмлення будуть відбуватись за опублікованим обленерго графіком.

Нагадаємо, раніше в  АТ “Вінницяобленерго” опублікували план застосування графіків погодинних відключень світла на 22 травня. За повідомленням компанії, графіки погодинних відключень мали застосовувати в проміжку з 00:00 до 07:00 та з 18:00 до кінця доби. Станом на 11:54 оновлення інформації не було.

Фото – unn