Дівчині, яка потрапила під потяг на Вінниччині, збирають гроші на лікування

16:16
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині 16-річна дівчина потрапила під поїзд, наразі їй збирають гроші на лікування.

Як пише “RIA Козятин”, під час повернення додому у Козятині дівчина вирішила перелізти попід вагон, який саме в ту мить почав рухатись. Дівчина перебуває у важкому стані, її перевезли на лікування у Вінницю. Їй довелося ампутувати руку, а травмовану ногу лікарям вдалося вберегти, каже мама дівчини. Наразі вона перебуває у Вінницькій обласній дитячій лікарні.

— Діанка розмовляє зі мною і дуже плаче, – розповідає пані Тетяна, мама дівчини. – Донька питає мене, як вона буде без руки (Діана лівша). А я її заспокоюю. Говорю, що поставимо красивого протеза. Хочу висловити величезну вдячність людям, які допомагають нам, телефонують, перераховують кошти. Спасибі вам за підтримку, для нас це зараз дуже важливо.

За словами начальника козятинського відділу поліції Романа Андрущака, наразі поліція розслідує те, що сталося з дівчиною. “Стався нещасний випадок. Ми нікого ні в чому не звинувачуємо. Але маємо відпрацювати всі ситуації, — каже Роман Андрущак. – Тому і забрали телефон, щоб відслідкувати кому звонила, в скільки годин.

Аби допомогти дівчині можна перерахувати кошти на картку ПриватБанку 4149499137530943 – Тетяна Цимбарович. Контактний номер телефону матері Діани — 063 31 19 220

Читайте також: На Вінниччині збирають кошти на лікування хлопцю, який потрапив під потяг

Читайте також: Родичі хлопця з Вінниччини, якого переїхав потяг, не вірять у нещасний випадок та звернулися до Зеленського

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.