На Вінниччині через негоду пошкодило дороги та підмило мости

16:50
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині через затоплення внаслідок дощу пошкодило дороги, а до деяких населених пунктів відсутній проїзд. Так, у селі Збаржівка через затоплену дорогу втратили автомобільне з’єднання з прилеглими селами.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області”.

 

Вказано, що “аномальні погодні умови, які тривали на Вінниччині останні кілька діб, завдали шкоди і транспортному сполученню в області – пошкоджені дороги, підмиті мости, відсутній проїзд до деяких населених пунктів”.

Зазначається, що 30 травня внаслідок раптової зливи у Погребищенському районі, сталося пошкодження дорожнього покриття у селі Збаржівка.

– Затоплено дорогу загального користування місцевого значення С-02-07-40, нанесено ґрунт на проїзну частину, розмито узбіччя. Як наслідок, Погребищенська громада має відсутнє автомобільне з’єднання між прилеглими селами Травневе, Обозівка, Борщагівка та районами, існує небезпека для учасників дорожнього руху, – йдеться в повідомленні.

 

Так, орієнтовний загальний кошторис відновлювальних робіт – понад 150 000 гривень. Фінансування здійснюватиметься коштом видатків Державного дорожнього фонду та виділених коштів Погребищенською об’єднаною територіальною громадою на умовах співфінансування у долях участі 50/50 на утримання доріг місцевого значення територіальної громади.

Наразі підрядній організації ДП “Вінницький облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” поставили завдання щодо усунення пошкоджень у найкоротші терміни.

Фото – ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області”