На вінничанку склали адмінпротокол за самовільне встановлення “лежачих поліцейських” по провулку Кошового

13:01
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Оновлено: 23 Листопада 2021, в 15:25

“Муніципальна варта” Вінниці склала протокол про адмінправопорушення на одну з мешканок міста, яка без дозвільних документів організувала облаштування чотирьох “лежачих поліцейських” по провулку О. Кошового.

Як повідомила сьогодні на своїй фейсбук-сторінці “Муніципальна варта м. Вінниці”, працівники комунального підприємства опрацювали колективне звернення мешканців мікрорайону “Корея”.

Встановлено, що  одна з мешканок мікрорайону “вчинила дії організаційного характеру” з облаштування на новому (2020 року) асфальтобетонному покритті по провулку О. Кошового чотирьох “лежачих поліцейських”.

 

Зазначено, що ідеться про пристрої примусового зниження швидкості вздовж проїжджої частини загального користування довжиною 530 метрів, що були встановлені ще 1 жовтня.

Це є порушенням умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, що ускладнює рух транспортних засобів, оскільки мешканка на облаштування “лежачих поліцейських” не мала відповідного дозволу Виконавчого органу міської ради.

Зазначено, що впродовж бесіди жінка підтвердила, що вона дійсно брала участь у незаконному встановленні пристроїв примусового зниження швидкості по провулку Олега Кошового. Відтак на громадянку склали протокол про адміністративне правопорушення.

ОНОВЛЕННЯ: Позиція мешканки, яку оштрафували.

До редакції звернулася одна з мешканок вулиці, яка скоординувала нас з жінкою, яку оштрафували. Тож ми отримали позицію іншої сторони.

Зокрема жінка обурена тим, що саме її називають винною, хоча встановлювати “лежачих поліцейських” хотіла вся вулиця.

Своєю чергою вона пояснює, що у вересні цього року були збори з цього приводу, під час яких мешканці провулку одноголосно проголосували за встановлення обмежувачів швидкості за власні кошти.

Далі, за її словами, окремі мешканці звернулись до голови квартального комітету, яка зазначила, що мешканці можуть зібрати кошти і встановити ці обмежувачі.

Тож, за її словами, мешканці відрізку провулку О. Кошового від перехрестя із вулицею Салтикова-Щедріна до перехрестя із вулицею Добролюбова зібрали кошти та встановили чотири елементи пристроїв примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки.

Згодом, за словами мешканки, коли мешканці вулиці дізнались про необхідність погодження своїх дій з міськрадою, вони створили “колективне звернення”, яке підписало 58 осіб.

Таким чином вінничанка, на яку склали адмінпротокол за самовільне встановлення “лежачих поліцейських” по провулку Кошового стверджує, що особисто вона не має відношення до організації та встановлення цих обмежувачів, і була притягнута до адміністративного правопорушення, на її думку, незаконно.

 

Фото – з фейсбук-сторінки “Муніципальна варта м. Вінниця”

Читайте також: На Вінниччині невідомі особи без погоджень розчищали прибережну смугу річки Згар

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.