На Вінниччині невідомі особи без погоджень розчищали прибережну смугу річки Згар

14:52
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині, в Літині, невідомі без погоджень розчищали прибережну смугу річки Згар. Такі роботи без погодження з відповідними органами є порушенням законодавства, відтак інспектори направили заяву з приводу цього до правоохоронних органів.  

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, інспекторами в ході розгляду звернення громадянина виявлено, що невстановленими особами були проведені роботи із розчищення та планування території в межах прибережної захисної смуги річки Згар в районі вулиці Кармелюка в смт Літин на Вінниччині. На момент обстеження території причетних осіб, що здійснювали дані роботи не встановлено.

Роботи з розчистки річки Згар здійснені без погодження з Вінницькою обласною державною адміністрацією, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства та без здійснення оцінки впливу на довкілля, отримання рішення про провадження планованої діяльності та за відсутності позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля, що є порушенням ст. 86 Водного кодексу України та абзацу 8 пункту 10 частини 1 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

За результатами виявленого правопорушення та з метою притягнення винних осіб до передбаченої чинним законодавством відповідальності, інспекцією направлено заяву про вчинення злочину до правоохоронних органів.

Читайте також: На Вінниччині виявили несанкціонований кар’єр на території Шаргородської ТГ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.