На території Вінницьких Хуторів, Писарівки та Щіток встановлюють нові зупинки

16:34
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У приєднаних до Вінниці населених пунктах встановлюють нові зупинки громадського транспорту. Зокрема з минулого тижня їх облаштовують у Вінницько-Хутірському старостинському окрузі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, нині на території Вінницьких Хуторів, Писарівки та Щіток старі конструкції замінюють на сучасні – вже невдовзі на вулицях цих населених пунктів мають з’явитися 16 нових посадкових комплексів.

 

Встановлення сучасних зупинок в окрузі стартувало минулого тижня. Староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко зазначив, що якщо дозволять погодні умови, цей процес мають завершити до середини грудня.

Паралельно зі встановленням зупинок подекуди облаштовують і простір навколо них: вкладають плитку на тротуарах і виконують благоустрій прилеглої території.

– Для нашого округу облаштування нових зупинок знаменує дві події. Перша — продовження трансформації публічних просторів, що позитивно проявило себе у 2022 році, та друга — початок тотального переосмислення дорожньої інфраструктури у Вінницьких Хуторах, Писарівці та Щітках, – цитують на сайті міськради Кривешка.

У Вінницьких Хуторах серед перших старі зупинки замінять новими по вулиці Покровська (колишня Ватутіна) — до перехрестя з вулицею Івасюка, по вулиці Незалежності — до перехрестя з вулицею Івана Франка. У Щітках зупинки оновлять до центральної площі населеного пункту (перехрестя з вулицею Лесі Українки), в Писарівці — до комунального закладу «Писарівський ліцей».

На сайті міськради повідомляють, що в результаті нові зупинки громадського транспорту планують облаштувати практично на усіх магістральних вулицях населених пунктів.

– У 2023 році ці роботи будуть продовжені і нові павільйони з’являться також в більш віддалених місцях. Таким чином, загалом у 2022 -2023 роках, планується встановити 39 сучасних посадкових комплексів, – зазначено у повідомленні.

Фото з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: У Вінниці продовжили рух тролейбусів 12А “Гніванське шосе – Немирівське шосе” у вечірній час

Читайте також: У Вінниці затвердили порядок роботи “пунктів незламності” на території громади

Читайте також: У Вінниці фактично на всі котельні та ІТП придбали генератори – Вінницький міський голова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.