У Вінниці продовжили рух тролейбусів 12А “Гніванське шосе – Немирівське шосе” у вечірній час

12:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці відсьогодні, 1 грудня, оновлено розклад руху тролейбусів відповідно до чинного випуску на лінію. Також продовжено рух тролейбусів маршруту № 12А “Гніванське шосе – Немирівське шосе” у вечірній час.

Про це повідомляє КП “Вінницька транспортна компанія”. Відтепер вказаний тролейбус, № 12А, у вечірній час курсуватиме так: у робочі дні о 19:42 прямуватиме за маршрутом з вулиці Юзвинської до села Писарівка, о 20:51 прямуватиме з Писарівки у депо, перевозячи пасажирів до центра міста.

Також у ВТК нагадують, що наразі трамваї (через велику електрозатратність трамваїв) у місті працюють лише за маршрутом № 4 “Барське шосе – Муніципальний ринок”, тобто розклад на сайті поки що не дійсний для усіх інших маршрутів. Детальніше про тимчасову зміну графіка руху громадського електротранспорту – ТУТ.

Нагадаємо також, відсьогодні, 1 грудня, у муніципальному транспорті Вінниці абоненти “Київстару” більше не матимуть змоги розрахуватися за проїзд за допомогою відправки SMS. Деталі – ТУТ.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Абоненти “Київстару” відсьогодні не зможуть оплачувати проїзд в громадському транспорті по SMS – Вінницька транспортна компанія

Читайте також: У Вінниці тимчасово зменшують кількість трамваїв та трамвайних маршрутів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.