На ремонт дороги на Вінниччині виділяють майже 115 мільйонів

8:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині майже вісім кілометрів дороги між Чечельником та селом Білий Камінь. На роботи виділяють майже 115 мільйонів гривень. 

Державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області” опублікували тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чечельник – Білий Камінь. Протяжність ділянки, яку необхідно відремонтувати, становить 7,89 кілометра. На ці роботи готові надати щонайбільше 114 897 564 гривень.

Як зазначено у документації, спершу необхідно буде провести підготовчі роботи. Зокрема, розібрати автобусні зупинки, відновити та закріпити трасу на місцевості, розчистити узбіччя, обрізати гілля дерев тощо. Після цього робітники оновлять земляне полотно, укріплять узбіччя, влаштують асфальтобетонне покриття на проїжджій частині. Крім того, необхідно буде встановити чотири автобусні зупинки, на посадкових майданчиках також укладуть тактильну плитку, відновлять автопавільйони. Поряд із зупинками встановлять вуличні біовбиральні (загального користування та для осіб з інвалідністю).

Робітники також оновлять дорожню розмітку та встановлять дорожні знаки, бар’єрне огородження, сигнальні стовпчики та подбають про встановлення освітлення пішохідного переходу за межами населеного пункту.

Вказано, що роботи необхідно завершити до 30 листопада 2021 року.

Читайте також: На Вінниччині підрядника змусили сплатити майже мільйон гривень за неякісний ремонт дороги

Читайте також: На Вінниччині визначили дороги, які ремонтуватимуть у 2020-2022 роки

Читайте також: Цьогоріч на Вінниччині планують завершити ремонт автошляху М-12

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.