На продовжений маршрут 12А випустять ще один тролейбус “VinLine” з автономним ходом

16:37
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Завтра, 6 січня, на продовжений маршрут 12А “Гніванське шосе – Немирівське шосе” випустять ще один тролейбус “VinLine” з автономним ходом.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді додавши, що тепер на маршруті курсуватимуть уже два тролейбуси з автономним ходом. Зазначається, що завдяки цьому інтервал руху скоротиться і якість послуги покращиться.

Продовжений тролейбусний маршрут відкрили восени минулого року. На цій ділянці тролейбус автономно проїжджає 7,2 кілометра в обох напрямках від Гніванського до Немирівського шосе.

Сьогодні, ми протестували роботу ще одного вінницького тролейбуса “VinLine”, розповів Михайло Луценко, генеральний директор КП “Вінницька транспортна компанія”. Наприкінці минулого року на машину поставили додаткове обладнання на ще один тролейбус за дорученням міського голови задля того, щоб поліпшити перевезення пасажирів на цьому маршруті. Тролейбус заряджається від лінії, а коли стоїть в депо, то заряджається від 380 Вт, тобто просто робиться підзарядка. Зарядки вистачає йому тієї, що він заряджається на лінії для стабільної роботи протягом дня. Акумулятор дозволяє їхати 20 км без прив’язки до контактної мережі. Завтра він вийде на маршрут і працюватиме за графіком.

Тролейбуси «VinLine» створюють на базі Вінницької транспортної компанії. У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси. Цього року планують виготовити 10 тролейбусів з автономним ходом. Реалізація цього проєкту дозволить покращити сполучення з віддаленими районами та приєднаними територіями.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці на тролейбусному маршруті 12А облаштували нові зупинки. ФОТО

Читайте також: Tram2000: Вінниця домовилася про чергову партію трамваїв з Цюріха

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.