На площі Гагаріна не відбулося жодного ДТП з постраждалими після зміни схеми руху

18:44
Автор: admin
Become a Patron!

З моменту реорганізації схеми руху на площі Гагаріна у Вінниці, на цій ділянці не зафіксовано жодного ДТП з постраждалими. 

Про це сьогодні під час сесії міської ради повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Дану інформацію міський очільник оприлюднив під час свого річного звіту. Так, коментуючи зміни в дорожній інфраструктурі міста, Моргунов зокрема торкнувся теми реорганізації руху на площі Гагаріна і зокрема критики таких змін з боку деяких автомобілістів.

 – Багато дискусій на цю тему. Але ми досягли головної мети: за весь період (з моменту реорганізації – ред.) не було жодного ДТП, особливо з якимись наслідками. Ми робили соцдослідження, і не менше 70% учасників схвально відгукуються про таку конфігурацію організації руху на площі Гагаріна. І далі нам необхідно працювати більш комплексно над іншими ділянками в місті Вінниця, тому що для нас це серйозні виклики, особливо в частині збільшення транспорту у Вінниці, – повідомив Сергій Моргунов.

 

Про те, що йдеться саме про відсутність ДТП з постраждалими Vежі підтвердив у коментарі міський депутат, урбаніст та один з натхненників зміни конфігурації руху на площі Гагаріна, Віктор Перлов. Крім того він додав, що наступного тижня будуть опубліковані результати дослідження площі за швидкістю руху транспорту.

Нагадаємо, що схему руху на площі Гагаріна змінили на початку жовтня цього року. Тут збільшили кількість світлофорів, змінили розташування пішохідних переходів, додали острівці безпеки та встановили делініатори для відокремлення смуг руху громадського транспорту.

 

Наразі рух на площі продовжують досліджувати і наявна схема працює у тестовому режимі.

Зазначимо, що наступного року у Вінниці планують збільшити кількість муніципальних автобусів та тролейбусів. Зокрема, на базі Вінницької транспортної компанії планують виготовити 10 тролейбусів з автономним ходом. Також планують придбати в лізинг 10 газових автобусів. Щодо веломережі міста, то її розширять ще на 10 км (наразі вона становить 79 км).

Щодо впровадження системи е-квитка, то наступного року вона запрацює у маршрутках міста. Цього року КП «Вінницякарсервіс» спільно із чеською компанією «Мікроелектроніка» не змогли повною мірою реалізувати плани у зв’язку з пандемією.

Також продовжать встановлення інформаційних табло на зупинках (наразі встановлено 7 з запланованих 50). Планують розробити та запровадити мобільні додатки для системи визначення місцезнаходження громадського транспорту.

Також у 2021 році завершать капітальний ремонт дороги по вулиці Гальчевського (від Московської до Шепеля). Заплановано капітальний ремонт II черги вул. Д. Нечая (від Московської до Брацлавської) та Сабарівського шосе, а також продовження будівництва нової дороги по вул. Тимофіївській. Планують заасфальтувати 10 вулиць за програмою співфінансування з мешканцями приватного сектору.

Нагадаємо, що за півтора роки у Вінниці зросла кількість автомобілів майже на 38%.