На Ладижинську ТЕС знову не пустили екологів для перевірки

10:53
Автор: Vежа

У Державна екологічній інспекції у Вінницькій області готують судовий позов до Ладижинської теплоелектростанції. Причиною стало недопущення інспекторів ВДЕІ на планову перевірку. 

Про це повідомляє UA: Вінниця з посиланням на Юрія Дубового, начальника екологічної інспекції у Вінницькій області. Підставою відмови була названа невідповідність дозвільних документів нормативним вимогам.

– Не допустили до перевірки, аргументуючи це тим, що у нас мають бути затверджені уніфіковані акти згідно з новими критеріями. Документи, які подали ми — вони чинні, тому казати, що вони не чинні й незаконно їх використовувати — це не зовсім правильно. Це підприємство є найбільшим забруднювачем довкілля у Вінницькій області. І входить до 100 найбільших забруднювачів України, — передає UA: Вінниця, цитуючи Юрія Дубового.

У державній екологічній інспекції підтвердили цю інформацію та повідомили, що наразі юристи ВДЕІ готують позов. Як повідомив Vежі Олег Ющук, заступник очільника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, у доступі інспекторам відмовили 24 липня. Позов планують підготувати протягом найближчих двох місяців.

Водночас, як повідомила Vежі Інна Гаврилюк, прес-секретар Ладижинської ТЕС, на підприємстві не бачать законних підстав для подання позову.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року, «Ладижинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» увійшла до переліку підприємств, які є утворювачами найбільшої кількості відходів, а також посіла восьме місце серед об’єктів України, які викидають найбільше забруднюючих речовин в атмосферне повітря. У тому ж 2017 році адміністрація Ладижинської ТЕС також відмовила Державній екологічній інспекції Вінниччини у проведенні перевірки.

Фото – lada.fm

Читайте також: Тростянецький спиртзавод не визнає свою вину в екологічній катастрофі: суд над підприємством розпочався з акції протесту. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.