На чоловіка, який викинув у Вінниці будівельне сміття обабіч дороги, склали адмінпротокол

7:55
Автор: Vежа

У Вінниці чоловік викинув непотріб, здебільшого будівельне сміття, просто обабіч дороги вулицею Айвазовського. За це на нього склали адмінпротокол.

Про це учора, 1 грудня, повідомили на сторінці “Муніципальна варта м. Вінниця” у Фейсбук. Там зазначили, що у такий спосіб він забруднив територію загального користування й утворив стихійне сміттєзвалище.

Городяни не розгубилися та повідомили Муніципальну варту. Наші інспектори оперативно прибули на місце події, зафіксували порушення Правил благоустрою, як то кажуть: “на гарячому”, і склали на правопорушника протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, – йдеться у повідомленні.

 

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн) (джерело – zakon.rada.gov.ua).

Фото – Муніципальна варта м. Вінниця

Читайте також: У Вінниці склали адмінпротокол на чоловіка, який, розводячи свиней, скидав нечистоти у яму та на землю

Читайте також: На вінничанку склали адмінпротокол за самовільне встановлення “лежачих поліцейських” по провулку Кошового

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.