На честь загиблого розвідника з Вінниці у Києві назвали сквер

16:05
Автор: Vежа

Один зі столичних скверів відтепер матиме назву на честь Героя України, розвідника Максима Шаповала. Він загинув у 2017 році внаслідок терористичного акту. 

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що рішення про перейменування одного зі скверів у Києві було ухвалено вчора, 10 червня, на засіданні сесії Київської міської ради. Більшість депутатів підтримали таке рішення.

Ім’ям Максима Шаповала названо сквер на Повітрофлотському проспекті, 11-13 у Солом’янському районі столиці.

Народився Максим Михайлович Шаповал 6 липня 1978 року у Вінниці в родині військового льотчика. Після закінчення школи обрав професію військового. Згодом розпочав службу у військових частинах розвідки. Брав участь у миротворчих операціях. Перед початком війни очолив спеціальний резерв Головного управління розвідки Міністерства оборони України. З початку російської збройної агресії він виконував завдання щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей. Брав участь у звільненні декількох окупованих українських міст, боях за стратегічно важливу висоту – Савур-Могилу, а також у плануванні та проведенні розвідувальних рейдів у глибокий тил противника. Полковник Максим Шаповал трагічно загинув 27 червня 2017 року внаслідок терористичного акту, спланованого російськими спецслужбами. Похований на Байковому кладовищі в столиці України. – з сайту Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Фото: Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Читайте також: 12 нагород – 12 історій з війни, в які складно повірити: у Вінниці вручили срібні ордени «Народних Героїв»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.