На Чемпіонаті України з кульової стрільби вінницькі спортсмени вибороли сім медалей

17:53
Автор: Ольга Каплун
В серпні впродовж п’ятьох днів у Вінниці пройшов відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2003 року народження та молодших з кульової стрільби (гвинтівка). Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд областей України, вінницькі стрільці здобули 7 медалей.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці порталу асоціації спортивних журналістів області “Вінницька арена”, змагання відбулись з 25 по 30 серпня. Вінниччину представляла збірна команда області у складі 13 спортсменів.

В стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів майстер спорту України Дар’я Римська у фінальній боротьбі виборола золоту нагороду в особистому заліку та посіла друге місце в командному заліку – разом з майстрами спорту України Софією Добржанською та Вікторією Павлюк.

Також в стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів трійка дівчат у тому ж складі посіла друге місце. Загалом вінницькі стрільці-спортсмени на чемпіонаті країни здобули 7 медалей.