Вінничани отримали 11 золотих медалей на Чемпіонаті України зі стрільби

12:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

На змаганнях, що нещодавно відбувались у Львові, вінницькі спортсмени здобули 11 золотих, 9 срібних та 12 бронзових нагород зі стрільби з пістолета та стрільби кульової по рухомій мішені.

Як повідомляє спортивний портал “Вінницька Арена”, на змаганнях Вінниччину представляла збірна команда області у складі 19 спортсменів-стрільців. Серед них – 12 осіб у складі національної збірної команди України.

 

Переможці та призери змагань у стрільбі з пістолета серед жінок:

– у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів команда у складі майстра спорту України міжнародного класу Дарини Лєбєдєвої, майстрів спорту України Уляни Мустафаєвої та Тетяни Савалової здобули бронзові нагороди та Дарина Лєбєдєва у фінальній боротьбі виборола срібну нагороду в особистому заліку.

– у стрільбі по рухомій мішені серед жінок (вправи ГП-12 та ГП-11А) команда у складі майстрів спорту України міжнародного класу Людмили Василюк, Валентини Гончарової та майстра спорту України Анастасії Жученко у двох вправах вибороли золоті нагороди.

Переможці та призери змагань у стрільбі з пістолета серед чоловіків:

– у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів (вправа МП-10) команда у складі майстрів спорту України міжнародного класу Павла Крепостняка та Дениса Мустафаєва та майстра спорту України Богдана Кириленка вибороли золото;

– у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів (вправа ПП-3) Павло Крепостняк, Денис Мустафаєв та Богдан Кириленко здобули срібло у командному заліку та Павло Крепостняк у фінальній боротьбі виборов 2 місце;

– у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів (вправа МП-8) Павло Крепостняк, Денис Мустафаєв та Богдан Кириленко здобули бронзові нагороди у командному заліку;

– команда чоловіків у складі майстра спорту України міжнародного класу Данила Даніленка, майстра спорту України Дмитра Мельника та кандидата в майстри спорту України Андрія Бондарчука здобули срібні та бронзові нагороди відповідно у вправах ГП-11А, ГП-12.

Також у змішаній вправі (ПП-мікс) майстри спорту України міжнародного класу Дарина Лєбєдєва та Павло Крепостняк вибороли бронзові нагороди.

– у змішаній вправі РМ-мікс Валентина Гончарова і Данило Даніленко вибороли золото.

Загалом вінницькі стрільці-спортсмени отримали 32 нагороди.

Читайте також: Спортсмени з Вінниччини вибороли 6 нагород на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств. ФОТО

Читайте також: Команда з Вінниці виборола перемогу на Чемпіонаті України з баскетболу

Фото з порталу “Вінницька Арена”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.