На будівництво сміттєсортувального комплексу у Барському районі виділять ще 7 мільйонів

7:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

На будівництво сміттєсортувальної станції у Барському районі з обласного фонду охорони навколишнього середовища виділять сім мільйонів гривень. 

Обласна конкурсна комісія розглянула природоохоронні заходи, які можуть фінансуватися з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році. Відповідно до протокольного рішення комісії від 7 серпня, нове будівництво сміттєсортувального комплексу на території Івановецької сільської ради Барського району включили до переліку природоохоронних заходів для фінансування. Згідно з поданим запитом, на проект виділяють 7 мільйонів гривень. Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

 

Ці кошти мають допомогти добудувати сміттєсортувальний комплекс цього року.

Проект «Нове будівництво сміттєсортувального комплексу на території Івановецької сільської ради Барського району» передбачає будівництво ангару з навісом, адміністративно-побутової будівлі, придбання та монтаж обладнання.

До речі, на сайті публічних закупівель опублікували тендер на будівництво від КП “Бар – Благоустрій” Барської міської ради. На початку квітня стало відомо, що роботи виконуватиме ПрАТ “Барський машинобудівний завод”. Вони погодились побудувати сміттєсортувальний комплекс за 14 505 330 гривень, що дозволить зекономити 1,3 мільйона. Будівництво сміттєсортувального комплексу відбуватиметься на полігоні ТПВ площею 5 га. Загальна площа забудови становитиме 705,4 кв.м.

Проектна потужність сортувальної лінії – 15 т/зміну, або 4,7 тис. т/рік. Передбачено створення 15 нових робочих місць. Цей сміттєсортувальний комплекс охопить 95 населених пунктів, у яких проживає 50,4 тисячі осіб (Барська ОТГ згідно з перспективним планом та Копайгородська ОТГ).

Фото з сайту Вінницької ОДА

Читайте також: У Барському районі збудують сміттєсортувальний комплекс за понад 14 мільйонів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.