На будівництво газопроводу для Вінницького індустріального парку виділили 1,8 мільйона гривень

12:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька міська рада виділила 1,8 мільйона гривень на будівництво газопроводу середнього тиску для Вінницького індустріального парку, що на Немирівському шосе. 

За це рішення сьогодні, 29 жовтня, проголосували депутати міської ради під час чергової сесії.

Як повідомили на сайті міськради, роботи з будівництва стартують за кілька днів. Завершити їх мають до кінця року, тоді ж учасники індустріальних парків матимуть можливість під’єднатися до газопостачання. Загальна вартість проєкту понад 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, на території Вінницької міської територіальної громади функціонує три промислові парки: Вінницький індустріальний парк, “Вінницький кластер холодильного машинобудування” (ТОВ “Грін Кул”), “Вінтер Спорт” (ТОВ “ХЕД Вінниця”).

Повідомляється, що загалом на облаштування інженерною інфраструктурою цієї території з бюджету громади інвестували майже 87 мільйонів гривень. Це будівництво доріг, облаштування водопостачання, електропостачання, каналізування та водовідведення, інші об’єкти інфраструктури.

У Вінниці продовжується розбудова інфраструктури індустріальних парків. Адже чим більш комфортні умови будуть створені для бізнесу, тим більше ефективних інвесторів зайде в індустріальний парк. І це дасть поштовх динаміці економічного розвитку за рахунок створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету… На сьогодні продовжується будівництво доріг, що ведуть до індустріальних парків, заплановано проєктування внутрішніх проїздів, повідомили у Вінницькій міській раді.

Фото – vmr.gov.ua
Ілюстративне фото – telegraf.com.ua

Читайте також: Наступного року у Вінниці почнуть реалізацію другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання

Читайте також: У Вінниці планують видобувати зелений водень за допомогою відновлюваної енергії

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.