× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На будівництві кардіоцентру у Вінниці вп’ятеро збільшили кількість робітників. ФОТО

14:17
Автор: Vежа

Для того, аби пришвидшити зведення  обласного кардіоцентру у Вінниці, на будівництві збільшили кількість робітників. Тепер вони працюють у дві та три зміни. 

Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА повідомляє, що нині проводиться комплекс заходів щодо прискорення будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.

Восени минулого року було майже завершено каркасні бетонні роботи у корпусі №1, а також роботи по бетонних стяжках у корпусі №2. Наразі там продовжують працювати спеціалісти з електропостачання, опалення та вентиляції. Для того, щоб роботи завершились швидше, паралельно роботи різного спрямування: внутрішньоінженерні, монтажні та інші. Крім цього, у п’ять разів збільшили кількість робітників на об’єкті. Самі ж роботи планується проводити у 2-3 зміни.

– Дійсно, спочатку виникали труднощі щодо будівництва цього об’єкта, починаючи від якості та сучасності проєктних рішень і закінчуючи  забезпеченням персоналом. Ці питання ми поступово вирішуємо, — розповів голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

— На сьогодні погоджено новий графік виконання робіт. Варто зазначити, що такі важливі будівельні проєкти вимагають постійної та досить прискіпливої уваги. Наразі є багато позитивних зрушень, зокрема, щодо забезпеченості будівельного майданчика персоналом, а також матеріалами. Спостерігається покращення синхронізації роботи проєктувальників, підрядників, технічного нагляду. Загалом великий обсяг робіт на будівництві вже виконано, зокрема, всередині об’єкту.

Керівник проєкту по будівництву кардіоцентру Віктор Бородій додав, що у роботі є значні зрушення й наразі проводиться монтаж  внутрішніх комунікацій. За його словами, на будівництві працюють понад 140 осіб, які забезпечують проведення зовнішніх та внутрішніх робіт за різними напрямками. Проблем із доставкою відповідних матеріалів немає, також налагоджена робота із субпідрядниками.

Варто зазначити, що будівництво у Вінниці регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології – це один із найбільших проєктів у Європі, який фінансує Світовий банк у сфері охорони здоров’я.

Фото з сайту Вінницької ОДА

Читайте також: Єдина в Україні: у Вінниці показали, як «з нуля» будується нова лікарня. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: “На особливому контролі”: у Вінниці будівництво нового кардіоцентру відстає від графіку. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.