На блокпостах на Вінниччині з’явилася бронетехніка. ФОТО

17:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відучора, 22 березня, на блокпостах на вїздах та виїздах з міста Вінниця, а також у Ямпільському районі області з’явилася бронетехніка військової частини 3008 Національної гвардії України. 

Як йдеться в повідомленні та фейсбук-сторінці частини, “З метою якісної організації та несення служби під час проведення обмежувальних карантинних заходів на пересувних мобільних постах на в’їздах та виїздах міста Вінниця та Ямпільського району залучено важка техніка та бронеавтомобілі підрозділів військової частини 3008”.

 

Водночас поява важкої військової техніки на блокпостах викликала занепокоєння у деяких мешканців області. Як розповіла в коментарі Vежі прес-секретарка військової частини Анна Лазуренко, техніка на блокпостах перебуває на випадок можливих ускладнень ситуації, аби військові були готові до будь-якого розвитку подій.

– Цієї техніки не потрібно боятися. Військові, які в тому числі несуть службу на блокпостах, дістаються до несення служби саме на такій техніці, вони на ній пересуваються, – пояснила речниця нацгвардійців.

 

 

 

Нагадаємо, що відсьогодні на території Вінницькій області посилено карантинні заходи. Так, згідно з протоколом обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА від 21 березня, на Вінниччині обмежено пересування громадян пішки та у власному автотранспорті як всередині населених пунктів, так і між містами. 

Водночас, як повідомив голова ОДА Владислав Скальський під час щоденного брифінгу 23 березня, обласна влада “залишає за собою право підвищувати рівень контролю задля того, щоб не реагувати на поширення хвороби, а працювати на випередження”. 

Читайте також: Обмеження пересування пішки та “полювання” на фейки: на Вінниччині посилюють карантин

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.