На Алеї Героїв Сабарівського кладовища батьки загиблих бійців вінницького КОРДу висадили 150 кущів троянд

11:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Алеї Героїв Сабарівського кладовища батьки загиблих бійців вінницького КОРДу висадили 150 кущів троянд червоного, білого та жовтого кольорів. Очікується, що зацвітуть вони у липні.

Як повідомляє “Суспільне. Вінниця”, ініціатива створення алеї належить батькам загиблих КОРДівців, а допомогли організувати висадку фонд “Подільська громада” та підприємці, які безкоштовно надали саджанці. А доглядатимуть за ними спеціалісти “Вінницязеленбуд”.

– Ми назвали її “Троянди особливого (при)ЗНАЧЕННЯ“. Для нас це дуже гірка і болісна ініціатива. Назвали ми її так, бо хотіли підкреслити ті справи особливого призначення, які робили КОРДівці за життя, — розповіла співорганізаторка акції Мирослава Жиліна.

Зазначено, що квіти – трьох кольорів: почергово садили червоні, білі та жовті.

– Їх розподілили по всій Алеї, вздовж могил Героїв. Троянди вже розцвітуть цього літа. Посадили згідно з технологією, спочатку замочили, будуть поливати, доглядати. Будемо доглядати за ними, щоб якомога довше люди, які приходять, вшановували пам’ять та змогли споглядати, — розповіла у сюжеті “Суспільного” директорка підприємства “Вінницязеленбуд” Тетяна Прибиш.

Планується також встановити синьо-жовті прапори на честь кожного загиблого на війні вінничанина.

 

Фото та відео – “Суспільне. Вінниця”

Читайте також: Родинам дев’яти загиблих спецпризначенців вінницького КОРДу вручили державні нагороди

Читайте також: У Вінниці “живим коридором” зустріли дев’ятьох загиблих бійців “КОРДу”. ФОТО

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.